Ducati в Україні

 
share

Корпорація УкрАВТО – лідер українського автомобільного ринку. Впроваджуючи найсучасніші методи ведення бізнесу, передові технології діагностування, виробництва та ремонту автомобілів, підрозділи Корпорації забезпечують стабільність та надійність своїм численним клієнтам та партнерам.

Завдяки професіоналізму, досвіду та ресурсам Корпорації «УкрАВТО» українські споживачі отримали можливість купувати та обслуговувати одні з найкращих мотоциклів сучасності.

Для нового напряму було обрано справжнього лідера у виробництві найсучасніших мотоциклів – компанію DUCATI, яка завжди представляла покупцям мототехніку зі спортивним характером, витонченим дизайном та технічними рішеннями, недоступними конкурентам.

У 2013 році оперативну діяльність з продажу, гарантійного та післягарантійного обслуговування італійських мотобайків Ducati почала здійснювати дилерська мережа структурного підрозділу Корпорації УкрАВТО АФ «Гранд Автомотив».

На сьогоднішній день техніка Ducati представлена в 4-х містах: Києві, Харкові, Одесі та Дніпрі.

Адреса дилера в м. Київ: Філія "Автомобільний центр Київ", пр-т С.Бандери, 22.

Адреса дилера в м. Харків: "АРТМОТО", вул. Академіка Павлова, 51.

Адреса дилера в г.Одеса: "Автомобільний Дім Одеса", Київське шоссе, 27-А.

Адреса дилера в м. Дніпро: "Дніпропетровськ-Авто", Запорізьке шосе, 57.

Пропонуємо увазі клієнтів модельний ряд Ducati, що в даний момент включає сім основних моделей та їх модифікацій, серед яких концептуально новий неперевершений XDIAVEL та лінійка SCRAMBLER DUCATI.

Мотоцикли Ducati протягом багатьох років є втіленням італійського стилю та дизайну. Власники мотоциклів Ducati достеменно не залишаться непомітними на дорогах. Чіткі лінії, витриманий колір та агресивний стиль, високі стандарти безпеки – все це робить мотоцикли Ducati привабливими та бажаними для справжніх цінителів потужності та швидкості!


Показать все