Презентація Мission Winnow Ducati Team 2020 у Болонії

Mission Winnow Ducati Team 2020

Ducati GP з триразовим віце-чемпіон Андреа Довіціозо і Данило Петруччі, вчора відкрили гоночний сезон Moto GP презентацією команди Mission Winnow Ducati Team 2020 в Болонії. Червоні Дияволи знову отримали темно-червону ліврею і на бортах знову красуються логотипи Mission Winnow від титульного спонсора Philip Morris - зникнувши з мотоциклів в кінці минулого року.

Кандидатом на заміну Петруччо у 2020 році був Джек Міллер з Pramac, але контракт так і не був укладений на користь існуючої ефективної команди. У 2019 Ducati лідирували, але низка подій дозволила зайняти команді лише третє місце в заліку конструкторів, поступившись Yamaha три очки, але здобувши на одну перемогу більше.

Під час презентації Джіджі Далл'інья позначив мету сезону 2020 року, вона буде такою ж, як і в останні два роки - боротьба за чемпіонство. Відзначивши, що головним суперником Ducati залишається іспанець Марк Маркес і Repsol Honda Team.

Офіційно оголошено, що Марк Маркес і його брат Алекс - новий партнер по команді презентують байки Honda RC213V для сезону 2020 року в Джакарті 4 лютого.

Гоночна команда «Team SUZUKI ECSTAR» планують презентацію 6 лютого за день до того, як стартує офіційний тест IRTA на трасі Сепанг в Малайзії. Пілотувати нові GSX-RR 2020 року буде Алекс Рінс і Жоан Мир.

Suzuki будуть не єдиним виробником, який буде використовувати тест в Сепанг для презентації: заводська команда «Yamaha», а також їх клієнтська команда «Petronas Yamaha SRT» також прийняли рішення представити байки публіці 6 лютого.

Коли «Aprilia» і KTM, а також інші команди клієнтів прем'єр-класу офіційно представлять свої нові мотоцикли і конструкції, ще не було оголошено.

відео презентації за посиланням:
https://www.youtube.com/watch?v=TNUpU9prSss
Показать все