В Італії представили новинки Ducati 2020 року

Напередодні міжнародного мотосалону EICMA 2019, що вже стартував у Мілані, Ducati представила новинки 2020 модельного року. Це повний оновлений асортимент, готовий встановити нові стандарти стилю, продуктивності та технологічності.

Презентація новинок Ducati World Première 2020 стала заключним актом Глобальної дилерської конференції, в якій взяли участь ключові дилери Ducati – понад тисячу людей із 71 країни. Традиційно усі новинки представляв генеральний директор Ducati Motor Holding Клаудіо Доменікалі.

Поряд з новими колірними схемами моделей Diavel та Ducati Scrambler, спеціальною версією Multistrada 1260 S Grand Tour мотовиробник з Болонії представив три абсолютні новинки: Panigale V2, з мотором Superquadro з робочим об'ємом 955 куб.см, нову версію Panigale V4, мотоцикл поспіль залишається спортбайком, що найбільш продавався в світі, і довгоочікуваний Streetfighter V4, видатний мотоцикл, що отримав 1103-кубовий мотор Desmosedici Stradale, електроніку останнього покоління від Panigale V4.

Новинки вже доступні для замовлення в Україні, а в наявності у Дилерів Ducati у вашому місті вони з'являться на початку наступного року.


Показать все